Nazywam się Gosia Ostrowska, miło mi, że zajrzeliście na moją stronę.

Lubię patrzeć na świat i ludzi przez obiektyw. Mam wrażenie, że W ten sposób widać więcej.

Fotografia fascynowała mnie od bardzo dawna, ale zanim stała się moją pracą byłam pilotem wycieczek, klimatologiem, opiekunką do dzieci i grafikiem komputerowym. Wreszcie wpadłam na to, że przecież chcę robić to co lubię i lubić to co robię, dlatego w 2009 roku powstało Studio M1 – moje fotograficzne miejsce na ziemi i pod tym szyldem robię zdjęcia – głównie indywidualne sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne.

Fascynuje mnie portret – zamknięcie w zdjęciu osobowości i cząstki charakteru małego lub dużego człowieka. Do tego dążę i jest dla mnie największym komplementem kiedy słyszę, że mi się udało.

Staram się też w mojej fotografii zachować prostotę formy i treści, nie używać zbyt wielu modnych dodatków, bo mody przemijają, a ja chciałabym, żeby po wielu latach patrząc na zdjęcia, widziało się duszę człowieka a nie niemodne dodatki.

Poza pracą uwielbiam.... czekoladę :), leniuchowanie w hamaku (tylko czemu nigdy nie ma na to czasu???), dżinsy i t-shirty - w zasadzie ciężko mnie zobaczyć w czymś innym niż w dżinsach ;), podróżowanie - kiedyś w jak najdalsze strony świata, a od kiedy urodził się mój synek w trochę bliższe, ale mam nadzieję, że już niedługo - jak tylko Mati przestanie ładować wszystko do buzi - będziemy razem jeździć gdzieś dalej.

A na pierwszym miejscu uwielbiam oczywiście mojego synka Mateusza i jemu też staram się robić zdjęcia żeby "szewc bez butów nie chodził".


Zapraszam na moją stronę internetową i bloga, gdzie staram się pokazać jak najwięcej zdjęć z moich sesji. I zapraszam na sesje zdjęciowe - z każdej okazji i bez okazji, będzie mi bardzo miło poznać Was osobiście!

Gosia Ostrowska info@studioM1.net